Oferty pracy 2019-04-25T13:40:51+02:00

Oferty pracy

AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKA:

W związku z rozszerzeniem działalności i otwarciem hurtowni materiałów budowlanych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierownik sprzedaży w hurtowni materiałów budowlanych

Miejsce pracy: Stargard

ZAKRES ZADAŃ:

  • rozwój nowo powstałego oddziału hurtowni materiałów budowlanych
  • identyfikację potencjalnych nowych klientów i rozwój rynku
  • rozwinięcie działu sprzedaży e-commerce (sklep internetowy, portale aukcyjne)
  • budowanie długofalowych relacji z nowymi kontrahentami
  • negocjowanie warunków i umów handlowych
  • nadzór nad funkcjonowaniem placówki
  • zarządzanie i motywowanie zespołu, dbanie o rozwój pracowników
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

WYMAGANIA:

  • znajomość branży budowlanej, materiałów budowlanych (warunek konieczny)
  • doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
  • predyspozycje do kierowania zespołem pracowników
  • wysoka efektywność i motywacja w osiąganiu celów
  • odpowiedzialność za pracę swoją i zespołu
  • kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju placówki

OFERUJEMY:

  • pracę w zgranym, ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość kształtowania własnej kariery

Osoby zainteresowany aplikacją na dane stanowisko prosimy o wysłanie CV na adres biuro@kbi.biz.pl.

Wysłanie aplikacjioznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez KBI SŁOJKOWSCY SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA NIP: 854 232 43 93, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie wysyłał swojej aplikacji.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful